O nás | TAFOTKA.cz

Vítejte ve světě kreativity a nápadů!
Každý z nás prožívá neopakovatelné chvíle.  Může to být narození dítěte, svatba, vydařená dovolená, nebo bujará narozeninová party. Součástí každého takového zážitku jsou fotky, které vám tyto okamžiky vždy připomenou. Je to právě TA FOTKA, se kterou umíme pracovat, a ze které pomocí Vaší kreativity dokážeme vyrobit originální produkty, které Vás potěší.

Aby Vaše fotky neskončili pouze v počítači, nabízíme Vám několik možností, jak je využít. Vytvořte si vlastní fotoknihu, nebo kalendář. Potěšte své blízké nebo samy sebe milým dárkem nebo dekorací. Vytvořte si leporelo do kapsy z Vašich top cestovatelských fotek.

Chystáte svatbu? Vyberte si jeden z našich návrhů a my pro Vás zajistíme celý svatební set.

Přejete si originální plastové prostírání pro svoje nezbedné děti? Nechte jim je udělat přímo na míru třeba s jejich fotkou. Možná budou na své obličeje méně drobit.

Pomocí jednoduchého online systému můžete své fotky nahrát do Vámi vybrané šablony a my se o celý další proces postaráme.

Máme bohaté zkušenosti v oblasti polygrafie a využíváme nové trendy ve světě tisku. Máme vize a pracujeme na nových zajímavých způsobech, jak ještě více napomoci Vaší kreativitě.

Sledujte naše stránky nebo se registrujte pro odebírání newsletteru. Budeme Vás pravidelně informovat o každé novince a novém produktu. A věřte, že v plánu toho máme hodně!


Přejeme vám spoustu neopakovatelných zážitků.
Váš
tým TAFOTKA.cz